Yazarlar

Cesur Küçük

Cesur Küçük 1981 Sivas Doğumlu. Ortaöğrenimini Sivas’ta tamamladı. Lisans Eğitimini Konya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlayan Cesur Küçük yazılımcı olarak iş hayatına devam ediyor.

Tüm yazıları için tıklayın!

İzzettin Uluışık

İzzettin Uluışık 1986 Samsun doğumlu. Ortaöğrenimini Samsun’da tamamladı. Lisans eğitimini Marmara üniversitesi Elektronil ve Haberleşme Teknolojileri bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Gazetecilik/Bilişim bölümünde yapan İzzettin Uluışık dijital medya üzerine bir çok projede yer aldı ve almaya devam ediyor.

Tüm yazıları için tıklayın!

İlkay Güler

İlkay Güler 1985 İstanbul doğumlu. Ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini Marmara üniversitesi Elektrik Teknolojileri bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansını Sakarya Üniversitesi Bilişim Teknolojileri bölümünde yapan İlkay Güler dijital medya ve sosyal sorumluluk üzerine bir çok projede yer aldı ve almaya devam ediyor.

Tüm yazıları için tıklayın!

Şeyda Güler

1986 İstanbul doğumlu. Ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Çeşitli yerel gazete ve dergilerde psikoloji üzerine yazılarını yayınlamaya devam ediyor.

Tüm yazıları için tıklayın!

Bilal Turan

Bilal Turan 1991 İstanbul doğumlu. Ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini İstanbul üniversitesi bölümünde tamamladı. Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde yapıyor.

Tüm yazıları için tıklayın!

Lost Password

Sign Up