Game of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Günün Haberi Hollywood

Game of Thrones’un unutulmaz karakterlerinden biri olan Sansa Stark’a hayat veren Sophie Turner’ın yeni projesi açıklandı.

Unutulmaz hikayesi ile zihinlere kazılmış olan Game of Thrones‘un yıldız karakterlerinden Sansa Stark‘a hayat veren Sophie Turner‘ın yeni projesi belli oldu. Game of Thrones ile birlikte tarihi hikayelerle bütünleşmiş olan isim yine seyirci karşısına tarihi bir proje ile çıkmaya hazırlanıyor.

Sophie Turner, HBO Max’de yayınlanacak olan animasyon dizisi The Prince‘de Prenses Charlotte’u seslendirecek. Çok sevilen Family Guy’ın yapımcısı Gary Janetti tarafından yaratılan dizi, Prens George’a ve Prens William’la Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın hayatlarını ekranlara taşıyacak.

Dizinin seslendirmelerinde Sophie Turner‘a Orlando Bloom, Condola Rashad, Lucy Punch, Alan Cumming, Frances de la Tour ve Iwan Rheon eşlik edecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up