“Poyraz Karayel” Yakında Kanal D’de

Diziler

Kayınpederi tarafından oğlundan koparılan eski bir polisin, oğlunu almak için mafyanın içine girmesini konu edinen dizi, izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

[KGVID width=”625″ height=”350″]https://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2014/10/Poyraz-Karayel-Fragman.mp4[/KGVID]

Yapımcılığını Limon Filmin üstlendiği dizinin Yönetmenlik koltuğunda Çağrı Lostuvalı oturuyor.

Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ile Musa Uzunlar’ın başrollerini paylaştıları dizinin oyuncu kadrosunda, Murat Daltaban, Ataberk Mutlu, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Emel Çölgeçen, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Aslan, Engin Benli, Ece Özdikici, Teoman Kumbaracıbaşı, İsmai Düvenci, Cem Cücenoğlu, Halil Karaata, Enis Yıldız, Gülçin Hatıhan, Emirhan Akbaba ve Volkan Bora Dilek gibi isimler bulunuyor.

İşlemediği bir suç yüzünden görevinden uzaklaştırılan ve bunu sonucunda kaybettiği çocuğunu kayınpederinin elinden almak için mafyanın içine giren, bu arada da mafya babasının kızına aşık olan bir polisin hikâyesini ele alacak “Poyraz Karayel”, Kasım ayında Kanal D ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak.

Poyraz Karayel Dizi Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up