Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

AFF Haberleri TV'de Sinema

15 Kasım 2019 Cuma akşamı televizyon filmleri.

Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri – Beyaz TV Saat: 19.30


Clary, Pandemonium adlı bir gece kulübüne gider ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olur. Bu anı gördükten sonra doğa dışı olaylar da peşini bırakmaz. Önce Valentine adında bir adam, annesi Jocelyn’i kaçırır. Kulüpte tanıştığı insanlardan kendisine yardım etmelerini ister. Karşılığında ise çok zor bir karar verir ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girer. Hem en iyi dostuyla kavga edecek hem de aşkın bilinmedik sularına dalacaktır.

Müslüm – TV 8 Saat: 20.00

Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a odaklanılıyor.

Benim Babam Benim Oğlum – TRT 2 Saat: 21.15

Ryota, hayatta sahip olduğu her şeyi çalışarak kazanmıştır ve hayalindeki yaşamı da hep çalışarak elde edeceğine inanmaktadır. Ancak bir gün Ryota ve eşi Midori, hastaneden beklemedikleri bir telefon alırlar. Altı yaşındaki oğulları Keita, “onların” çocuğu değildir, hastane yanlış çocuğu vermiştir onlara. Ryota ve Midori çifti, bu haberle hayatlarını değiştirecek bir karar almak zorunda kalırlar. Biyolojik oğullarını büyüten aileyle yakın ilişki kurarak öz oğullarını tanımaya başlarlar. Aileler sık sık görüşmeye ve hatta çocukları zaman zaman yatılı olarak değişmeye başlarlar. Bütün bu süreçte, Ryota’nın karısı Midori, Keita’ya olan sevgisinden hiçbir şey kaybetmez ve bu durum Ryota’nın kendini sorgulamaya başlamasına neden olur. Geçen altı yıl boyunca acaba çocuğuna gerçek bir baba olmuş mudur?

Vampir İmparatorluğu – Beyaz TV Saat: 21.45

Benim Adım Feridun – TV 8 Saat: 23.15

Sevgilisi Ayla tarafından terkedilen Ersan, bu ayrılığı kabullenir ve yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu düşünür. Erdek’teki çocukluk evine gider. Burada da aradığı huzuru bulamayan Ersan çareyi uzun süredir gitmediği Erdek sahiline gitmekte bulur. Orda, bir düğün salonundan gelen sesler dikkatini çeker. Bir şeyler içip çıkarım düşüncesiyle girdiği düğünde, damadın babası onu yıllar önce Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanır.

Kelebekler – Show TV Saat: 23.30

Birbirlerinden uzakta, birbirlerini tanımayan üç kardeş, seneler sonra babalarından gelen telefonla evlerine geri dönerler fakat köye vardıklarında onun öldüğünü öğrenirler. Babalarının vasiyetinin kelebekler zamanında gömülmek olduğunu öğrenince ise bir süre daha köyde kalmak durumunda kalırlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up