Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
28 Ekim akşamı televizyon filmleri

Savaş Atı – Sony Channel Saat: 19.45

1. Dünya Savaşı sırasında kırsal İngiltere ve Avrupa arasında geçen “Savaş Atı”, Joey adlı bir at ile onu evcilleştirip eğiten Albert adında genç bir adam arasındaki muazzam dostlukla başlıyor. İkili mecburen ayrı düşüyor. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar’da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin, İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun hayatlarını nasıl değiştirdiğini konu ediyor.
___

Halam Geldi – TV 2 Saat: 20.30

Köyde üç çocuk, üçü de Diyarbakırlı, üçü de 13 yaşında, üçü de kaderine tutsak yol arkadaşları… Çözüldükçe karışan bir törenin, ÇOCUK GELİNLERİN hikayesi
___

Buzda Dehşet – TV 2 Saat: 00.15

Dondurulmuş Alaskan nehrinin üzerinden geçerek uzaktaki bir elmas madenine ekipman gönderen iki kamyon şoförü, buz üzerinde donmuş tarih öncesi bir canavar görür. Kutuplarda elmas arayan bir grup insan bilmeden bu canavarı uyandırır.
___

Daha İyi Bir Dünya – TV 2 Saat: 01.15

Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan genç bir adam, onun küfürbaz babası ve komşuları arasında geçen dram türünde ki hikaye. Bu üç kişinin geçmişi hiç te beyazlar için de değil aksine karanlık bir geçmişleri vardır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up