Film > Vizyondakiler 11 ay önce

Sinefesto

Vizyondaki Filmler | 23 Haziran 2023

Afacanlar İş Başında

Yakın arkadaş olan Joey ve Anna'nın arasına çok kısa zaman içinde doğacak olan Anna'nın kardeşi katılacaktır. Bu nedenle kendini ihmal edilmiş hisseden Joey yeni tanıştığı küçük bir keçiyi en yakın arkadaşı olarak kabul eder. Fakat yeni yakın arkadaşı kaçınca Joey çılgına döner ve onu bulmaya karar verir.

Tebessüm

Bir devlet dairesinin arşiv bölümünde çalışan Mustafa, çevresi tarafından asık suratlılığı ile bilinmektedir. Mustafa’nın bu görünümünü eleştiren iş arkadaşı Zeki, onu imaj değişikliğine gitmeye ikna eder. Sarı saçlı ve gülümser gözükmesi için dudak kenarı kesilmiş yüzüyle Mustafa kendini, beklenmedik hataların ve absürtlüklerin içinde bulur.

Adalet

Adaleti kendi elleriyle sağlama arzusunu anlatan filmde sınır ötesi operasyonda arkadaşını kaybeden Emir, yaşadığı travma sonucu özel hareket biriminden ayrılır. Arkadaşlarının öldürülmesini atlatamayan Emir, kendi adaletini sağlamak üzere harekete geçer.

Haile: Bir Aile Kâbusu

Kemal, âşık olduğu kadının abisi ile evlendirilmesinden sonra yaşadıkları köyün sonunu getirecek lanetli bir büyü yapar.

Büyü de Gel | No Hard Feelings

Arabasız Uber sürücülüğü yapmaya çalışan Maddie, bir ailenin araba karşılığında oğullarıyla çıkma teklifini yaşadığı finansal sorunlar nedeniyle kabul eder. Fakat hayatına dahil olduğu ve çok da yakınlık kuramadığı bu yeni jenerasyon ile bir şekilde anlaşması gerekmektedir.

The Office, Good Boys ve Bad Teacher gibi projelere imza atan Gene Stupnitsky‘in yönetmen koltuğunu oturduğu filmde Jennifer Lawrence‘e kamera önünde Andrew Barth Feldman, Matthew Broderick, Laura Benanti ve Ebon Moss-Bachrach gibi isimler eşlik ediyor.

Kaygısız Baş

İstanbul’daki işinden kovulunca memleketi Kapadokya’ya dönen Murat’ın hikayesini anlatan filmde yeni bir iş kurmak isteyen Murat’ın yolu, işledikleri suçtan dolayı kaçmaya çalışan kuzenleri Bedri ve Fehmi ile kesişir. Filmde Ferdi Akarnur, Mehmet Çepiç, Bülent Ergün, Turgay Tanülkü ve Burak Satıbol rol alıyor.

İlginizi Çekebilir