Film 1 yıl önce

Sinefesto

Tolga Karaçelik'in Filminde Steve Buscemi Başrolde

Tolga Karaçelik'in dördüncü filmi "The Shallow Tale"in başrolünde Golden Globe ödüllü Steve Buscemi var.

Eleştirmenlerden tam not alan Gişe Memuru ve Sarmaşık filmlerinin ardından çektiği Kelebekler filmi (2018) ile Sundance Film Festivali'nden Dünya Sineması Büyük Ödülü’nü kazanan Tolga Karaçelik'in son filminde başrolü dünyaca ünlü Steve Buscemi üstleniyor.

Çekimlerine geçtiğimiz hafta New York’ta başlanan filmin senaryosunu da Karaçelik'in kaleme aldığı The Shallow Tale of a Writer Who Decided To Write about A Serial Killer (Bir Seri Katil Hakkında Yazmaya Karar Veren Bir Yazarın Sığ Hikâyesi) adlı yapım, bir yazarla emekli bir seri katilin dostluğunu konu ediniyor.

Kara komedi türünde olan ve Karaçelik’in İngilizce çekeceği ilk yapım olma özelliğini taşıyan filmde seyirci, boşanmanın eşiğinde bir yazar ile ona hem evliliği hem de yeni kitabı için cinayetler hakkında danışmanlık veren emekli bir seri katilin arkadaşlığını izleyecek.

Rezervuar Köpekleri, Big Lebowski, Fargo gibi yapımlardaki performansıyla adını duyuran Steve Buscemi'ye kamera önünde; Britt Lower ve John Magaro eşlik edecek.

İlginizi Çekebilir