Dijital 1 yıl önce

Sinefesto

"The Marvelous Mrs. Maisel"in Son Sezonuna Yeni Oyuncular

Rachel Brosnahan liderliğindeki şov, son sezonuna güçlü bir oyuncu kadrosu hazırlıyor.

The Marvelous Mrs. Maisel'in dünyası çok daha parlak hale gelmek üzere, çünkü Prime Video komedisi son sezonunun oyuncu kadrosuna harika yeni eklemeler yapıyor.

Entertainment Weekly'ye göre Hank Azaria , Sutton Foster ve Darren Criss, hikayesinin son bölümlerinde Midge Maisel'e katılacak.

Hank Azaria
Sutton Foster
Darren Criss

Beş sezonun ve birden fazla Altın Küre, Eleştirmenlerin Seçimi ve Primetime Emmy Ödüllerinin ardından, Amy Sherman-Palladino tarafından yaratılan dizi, yayıncıdan gelen en süslü yapımlardan biri olarak kendisini sağlamlaştırarak sonuca ulaşmaya hazır.

Midge'in hayallerine ulaşmak için çıktığı uzun yolculuğun ardından son adımları düşündüğü kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Acımasız ruhu, cesur kararlılığı ve tartışılmaz karizması bu noktaya gelmesine yardımcı oldu ancak oyuncunun yakında öğreneceği gibi yıldızlık herkese karşı nazik değil. 2017'den beri Midge'in hikayesini takip eden hayranlar, sevgili stand-up komedyenlerinin kariyeri söz konusu olduğunda en iyisini umarken kendilerini bu sevimli komedinin sonuna hazırlamak zorundalar.

Dizinin 5. sezon fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Nyujqc01ujE

Collider.

İlginizi Çekebilir