Dijital 1 yıl önce

Sinefesto

Stranger Things'in Spinn-Off Dizisi Planlıyor

Bir süredir Duffer kardeşler, Stranger Things serisinin bitiminden önce veya sonra bazı açıklamaların bir spinn-off dizisi ile Upside Down'a daha fazla gireceğimizi söyledi. Spin-off dizilerden birinin 'Stranger Things Tokyo' adlı bir anime dizisi olarak planlanıyor. 

Stranger Things'in spin-off serisi bir süredir geliştiriliyor. Yeni projeye dair bilgileri Stranger Things'in yapımcıları Duffer Kardeşler bir podcastte paylaştı. Spin-off'un bir anime olarak geliştirildiği biliniyor. Dizi, 1980'lerde Tokyo'da video oyunlarını seven ikiz kardeşlerin upside down ile karşılaşma macerasının etrafında şekillenecek.

Duffer Kardeşler, 2022'nin başlarında Netflix anlaşmalarını yeniden gerçekleştirdiklerinde, bir yan ürün planladıklarını doğruladılar. İlk Stranger Things yan ürünü olan dizinin yaklaşık 6 saat sürmesinin planlanıyor.

Happy Sad Confused podcast'inde konuşan Matt Duffer, spin-off'un orijinalinden "%1.000 farklı" olacağını söyledi ve Stranger Things dünyasıyla bağlantı kuran bir hikaye olacağını ve daha çok yapımcıların hikayesiyle ilgili olduğunu ekledi.

Stranger Things ana dizisi, beşinci ve son sezonu için geri dönüyor ve çekimlerin Mayıs 2023'te başlaması düşünülüyor.

The Duffer Brothers, Netflix ile genel bir anlaşma kapsamında çalışıyor. Stranger Things'in ötesinde sahip oldukları diğer projeler arasında The Talisman ve anime serisinin Death Note canlı aksiyon uyarlaması yer alıyor.

What's on Netflix.

İlginizi Çekebilir