Film > Dünya > Hollywood 1 yıl önce

Sinefesto

Reeves, Batman Devam Filminin Geleceğini Doğruladı

Matt Reeves, Collider ile yaptığı bir röportajda yeni DC Studio patronları James Gunn ve Peter Safran ile BatVerse'i gözden geçirmek için yakında bir toplantı yapacağını doğruladı.

Reeves, toplantının amacının hikaye anlatımı açısından her iki evrenin de birbirine çarpmamasını sağlamak olduğunu açıkladı. "Birbirimizi desteklemek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Matt Reeves tarafından yönetilen BatVerse, Robert Pattinson'ın rol aldığı 2022 yapımı “The Batman” ile başladı. Film, dünya çapında gişede 770 milyon dolar hasılat elde etti.

Reeves, Batman'in devamı için çalıştığını doğruladı. Yapımcı ayrıca Colin Farrell'ın oynadığı ve bu yıl yapımına başlanacak olan The Penguin dizisiyle BatVerse'ini genişletmeyi planlıyor. Bu, Reeves'in BatVerse'i üzerinde özgür olduğu anlamına gelmiyor; yine de uzun vadeli planını hazırlamak için Gunn ve Safran ile masaya oturması gerekiyor.

Gunn ve Safran'ın yeni DC Evreni hâlâ haritalanıyor. İkili; film, televizyon ve video oyunlarını kapsayacak bir hikaye anlatımı evreni için 10 yıllık bir plan yapıyor. Gunn ve Safran'ın planlarını bu ay Warner Bros. yöneticilerine sunmaları bekleniyor.

Collider'a konuşan Reeves, Gunn ve Safran'ın BatVerse'i destekleme konusunda "harika olduklarını" söyledi. Yönetmen, "Aslında önümüzdeki birkaç hafta içinde görüşmemiz gerekiyor çünkü benimle geniş plan hakkında konuşmak istiyorlar ve ardından BatVerse planını duymak istiyorlar," diye ekledi yönetmen.

Reeves, DC Studio patronları hakkında "Birbirimize destek olmak istiyoruz. Çok heyecanlıyım. Ne yaptıklarını duyduğum ve onlarla çalıştığım için gerçekten heyecanlıyım. Harika olacak." ifadelerini kullandı.

Variety.

İlginizi Çekebilir