Dijital 1 yıl önce

Sinefesto

Obama, Netflix Belgeselinde

Eski ABD Başkanı Barack Obama, Netflix yapımı "Working: What We Do All Day" belgesel dizisi için kamera karşısına geçti.

Dört bölümlük dizide Obama, "İşinizde sizi ne neşelendirir?", "İyi bir işi 'iyi' yapan nedir?" gibi soruları keşfetmek üzere evde bakım, teknoloji, konaklama gibi hizmet sektörlerinden üst düzey yöneticilere kadar iş gücünün her seviyesinden bireyleri evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ediyor.

İşimizin bizi birbirimize bağlayan güçlerden biri olduğunu söyleyen Obama yaptığı açıklamada sözlerini şöyle sürdürdü: "Herkesin işine saygı duyulduğunu, herkesin katkısının onurlandırıldığını ve herkesin topluluklarımızın yaşamında gerçekten yer alması için yeterince maaş aldığını hissettiğinden emin olduğumuzda, aramızdaki güveni pekiştirmiş oluruz”

Obama, sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Bu dizide, işlerini ve gelecekle ilgili umutlarını anlamak için konaklama ve teknolojiden evde bakıma kadar çeşitli sektörlerden Amerikalı işçilerle konuşuyorum" sözleri ile birlikte belgeselin fragmanını paylaştı. Eski başkan ayrıca Netflix yapımı belgeselin 17 Mayıs'ta yayınlanacağını hatırlatarak herkesi yapımı izlemeye davet etti.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/eS6GkydzCRg

İlginizi Çekebilir