Fragmanlar 1 yıl önce

Sinefesto

"Fast X" Filminden Yeni Fragman

"Transporter"ın yönetmeni, "Hızlı ve Öfkeli" serisinin büyük finalinde bir sonraki filmin yönetmeni olarak görev yapacak. Serinin yeni filmi "Fast X" 19 Mayıs'ta vizyona girecek

Leterrier, geçtiğimiz Mayıs ayında, yapımcı-yıldız Diesel ve eski oyunculardan Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson ve Charlize Theron'un da dahil olduğu ekip için anlamlı bir şeyle sonuçlanan çılgınca bir değişiklik olan "Fast X"te yönetmen olarak Justin Lin'in yerini aldı.

"Hızlı ve Öfkeli" filmleri, filme alınan eğlence grubu başkanı Donna Langley liderliğindeki Universal için bir gişe hasılatı yarattı. "Fast X"te Diesel ve ailesi, yeni gelen Jason Momoa tarafından terörize edilir. Büyük ekran Aquaman, “Fast Five” filminde ters giden bir banka işinin ardından takımdan intikam almak isteyen Dante'yi canlandırıyor.

"Hızlı" filmler, stüdyonun en karlı ve en uzun soluklu franchise'ını temsil ederek dünya çapında gişede 6 milyar dolardan fazla kazandı. 2017'deki “The Fate of the Furious”, tüm zamanların en büyük küresel tiyatro açılışı oldu. Filmi çevreleyen IP, oyuncaklar, video oyunları, bir animasyon dizisi ve yan ürün serisi "Hobbs & Shaw"u doğurdu.

Variety.

İlginizi Çekebilir