TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=4a0IE_gSMYI

Bomba (Retribution) - Beyaz TV Saat : 19:30

Rahat bir hayat süren ve bir bankanın genel müdürü olan Carlos, sabah işe gitmeden önce iki çocuğunu da okula bırakacaktır. Otomobil kullanırken telefon çalar. Hattın öbür ucundaki adam, çocukların koltuğunun altında bir bomba olduğunu ve belli bir zaman içinde yeterli miktarda parayı toplayamazsa bombanın patlayacağını söyler. Carlos, şüphe ve çaresizlik içinde, gereken miktarı toplamak üzere hareket geçer.

https://www.youtube.com/watch?v=sNFMtH4Kk3s

Prometheus - Star TV Saat : 20:00

Yıl 2093… Bir grup araştırmacı, uzayın derinliklerinde gizli bir göreve gönderilirler. Dünyadan binlerce ışık yılı uzaklıktaki gezegene indiklerinde, bir zamanlar burada medeniyetin var olduğuna dair bazı izler keşfederler. Araştırmaya devam ettikçe, izlerden çok daha fazlası, gerçek kanıtlar ortaya çıkmaya başlar. Aralarından bazıları, bu gezegenin, insan ırkının geldiği yer olduğunu iddia etmektedirler. Ancak bir süre sonra, tatsız sürprizlerle karşılaşırlar. Bu gezegen, insan ırkını yok edecek güçte bir karanlığı barındırmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=40zvYUdYSTU

Son Kalan (Lone Survivor) - Beyaz TV Saat : 21:15

Yönetmen koltuğunda Hancock filminin yönetmeni ve aktör olan Peter Berg bulunuyor. Marcus Luttrell ve ekibi 2005 yılının haziran ayında, ünlü Taliban lideri Ahmed Şah'ı ele geçirme görevi için 'Red Wing' operasyonuna seçilir. Bu dört kişilik SEAL ekibi, Taliban'ın lideri Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek zorundadır. Ekip, modern savaşın en cesur güçlerinden biriyle hayatları pahasına savaşmak üzere yola çıkar ancak Afganistan'ın Kunar bölgesine gönderilen askerler kendilerine güvenseler de operasyonları bekledikleri gibi ilerlemeyecektir...

https://www.youtube.com/watch?v=ye4KFyWu2do

Ölü Ozanlar Derneği (Dead Poets Society) – TRT 2 Saat: 21.30

Kendi gençlik yıllarındaki hikayesini senaryolaştıran Tom Schulman’ın otobiyografik hikayesini Peter Weir beyaz perdeye taşıyor.

İlginizi Çekebilir