TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=ZDJNYTcPP1c
Yüksek Güç (Higher Power) - Beyaz TV Saat : 19:30 - 23:30

Ailesinin hayatı tehlikede olan Joseph Steadman, dünyayı kurtarabilecek ya da yok edebilecek bir savaşta kendini manyak bir bilim insanının isteksiz test konusu bulur.

https://www.youtube.com/watch?v=CiUIJVTlp5Q
Celal ile Ceren- FOX TV Saat : 20:00

Celal ile Ceren, 6 yıldır birliktedir ve çevresindekiler artık evleneceklerini varsayar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili en sert tartışmalarından birini yaşar. Celal gizlice partiye gider ancak Ceren'in durumdan haberdar olmasıyla ayrılma noktasına gelirler. Evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren'i terk eder. Celal, yeni hayatının güllük gülistanlık olacağını zannederken belalar peşini bırakmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=Mvm2dt3TNbQ
Zamanın Sınırında (The Frontier) - Beyaz TV Saat : 21:15

Maden işletme sahibi Michael'in hayatı bir gün keşfedilen mezar kalıntıları yüzünden karmakarışık hale bürünür. Michael, zamanda yolculuk yapmaya başlar. Taş-Maden işletmesinin sahibi Mikhail Shurov, hayatı ciddiye almayan, duygusuz, alaycı, genç bir iş adamıdır. Önceliği her zaman çalışmak ve daha çok para kazanmak olan bu adamın, geçmişi düşünmek ya da geleceği önemsemek gibi bir tasası yoktur. Bir gün, Maden ocaklarından birinde, gönüllü arkeologlardan oluşan bir ekip, İkinci Dünya Savaşı dönemine ait ölü askerlerin kalıntıları ile dolu bir Sovyet sığınağını keşfeder.

https://www.youtube.com/watch?v=cmWTx-ga5sA
Baba (Pedar)– TRT 2 Saat: 21:30

Annesinin başka bir adamla evlendiğini öğrenen bir çocuğun yaşadıklarını konu ediniyor.

İlginizi Çekebilir