TV > Diziler 1 yıl önce

Sinefesto

Anthony Hopkins, “Those About to Die” Dizisinde

Akademi Ödülü sahibi Anthony Hopkins, gladyatör dizisi 'Those About to Die'da bir roma imparatorunu canlandıracak.

Roland Emmerich'in beklenen dizisi They About To Die'ın ilk büyük oyuncu kadrosu duyurusunu yaptı. Prodüksiyonun arkasındaki stüdyo olan AGC Television bugün, iki Akademi Ödülü ve Emmy Ödülü Anthony Hopkins'in, Roma'daki Cinecitta Stüdyolarında bu baharın başlarında yapımına başlanacak olan yeni dizide kilit bir rol oynaması için kadroya alındığını duyurdu.

They About To Die , aynı adlı Daniel Mannix'ın kurgusal olmayan kitabının büyük ölçekli bir dizi uyarlaması olarak geliştiriliyor . Akademi Ödüllü ünlü yazar Robert Rodat'ın beyaz perdeye uyarlayacağı hikaye, Antik Roma'nın gladyatör sporlarının şiddetli, karmaşık ve yozlaşmış dünyasında geçecek. 

Hopkins, Roma'nın ilk iç savaşın ortasında olduğu Dört İmparator Yılı'nda hüküm süren dört saygıdeğer imparatorun sonuncusu olan İmparator Vespasian rolünü üstlenecek. Flavian soyunun başı olan Vespasian, mali reformlar ve eski imparatorluğun daha da sağlamlaştırılması yoluyla Roma'da bir siyasi istikrar dönemini yöneten zeki bir lider olarak görülüyordu. İmparatorun Roma tahtına hızlı yükselişi, 10 yıllık kanlı bir iç savaşın ardından sağlandı. Dizi, yaşlanan bir lider olarak iktidardaki son yıllarına odaklanacak.

Collider.

İlginizi Çekebilir