Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda hangi filmler var diyenler için geliyor. Bu akşam ekranlarda 2’si yerli 4 film var. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda. Kanalların yayın akışlarında değişikliğe gidebileceğini şimdiden hatırlatalım.

Karanlık Fırtına – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)

Silverton şehri, o güne dek gördükleri en öfkeli hortumların benzersiz saldırısıyla harabeye döner. Tüm şehir, ani değişimler gösteren, ölümcül siklonların insafına kalmıştır; üstelik fırtına takipçileri, daha en kötüsünün gelmediğini öngörmektedirler. Çoğu insan sığınacak bir yer ararken, bazıları hortuma doğru koşarak, bir fırtına takipçisinin hayatta bir kez ele geçecek çekim fırsatı için ne kadar ileri gidebileceğini sınarlar.
____

Kurtlar Vadisi Filistin – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:25 (145 dakika)

Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.
___

Halam Geldi – TV 2 Saat: 22.00

Köyde üç çocuk, üçü de Diyarbakırlı, üçü de 13 yaşında, üçü de kaderine tutsak yol arkadaşları… Çözüldükçe karışan bir törenin, çocuk gelinlerin hikayesi.
____

İntikam Kurşunu – Show TV Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:15 (120 dakika)

Bir kiralık katil olan James Bonomo, New York Polis Departmanı’ndan genç bir dedektifle birlikte tehlikeli bir soruşturmanın tam ortasında kalır. Ortak bir amaç uğruna bir ölüm kalım savaşına gireceklerdir. Bu alışılmadık birliktelikte önlerine ne çıkarsa yıkılacak ve intikam için her şey feda edilecektir.
___

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

21.45 Star TV Yıldızların Şahidim

20.00 FOX Dayan Yüreğim

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up