Film > Festivaller 1 yıl önce

Sinefesto

10. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışta!

Bu yıl 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak olan 10. Boğaziçi Film Festivalinin biletleri satışa sunuldu.

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Boğaziçi Film Festival, 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak. Türkiye ve dünya sinemasından seçkin örneklerin gösterimleri, ustalık sınıfları ve söyleşileriyle seyircilerini ağırlayacak olan 10. Boğaziçi Film Festivali’nin biletleri 17 Ekim tarihinde satışa çıktı.

Festival Mekanları

Festivalin film gösterimleri fiziki olarak Atlas 1948 Sineması, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Yeşilçam Sinemave Kadıköy Sineması’nda gerçekleşecek.

Biletler için Mobilet

Festival biletleri 30 TL, belgesel ve kısa film gösterimleri ise 20 TL olmak üzere mobilet.com  üzerinden satışa sunulacak. Ayrıca biletler, festival süresince Atlas 1948 Sineması ve Kadıköy Sineması gişelerinden de alınabilecek. 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığı, Anadolu Ajansı’nın Global İletişim Ortaklığı ile gerçekleşecek “10. Boğaziçi Film Festivali” ile ilgili tüm gelişmelere ve festivale dair güncel haberlere festivalin web sitesinden ve festivalin resmî sosyal medya hesapları üzerinden erişilebilir.

İlginizi Çekebilir