Zorlu İkili (2Guns) Zirveye Yerleşti!

Dünya Manşet

Amerika’nın en beğenilen ve haftanın en çok izlenen filmi ZORLU İKİLİ (2 GUNS) Şirinler ve Wolverin gibi filmleri geride bırakarak 27.4 milyon dolar gibi yüksek hasılat elde etti.

mark-wahlberg-denzel-washington-2-guns-mexican-photo-call-01

Özellikle gençlerin yoğun bir ilgisini gören aksiyon komedi türündeki filmin başrol oyuncuları Denzel Washington ve Mark Wahlberg uyumu filmin devamının geleceği yönünde sinyaller veriyor.

Film Türkiye’de şu an gösterimde.

Denzel Washington ve Mark Wahlberg Gazeteci Ayşegül Ekinci’ye verdikleri röportajda da oldukça sempatik ve uyumlu bir ikiliydi. Mark Wahlberg röportaja “Sizi seviyoruz!” diye başlarken Denzel Washington “Sizi ziyaret etmek istiyoruz.” Ve şöyle devam etti: “Yeni bir film çekiyorum ve son sahneye karar veriyorlar. Benim başka bir maceraya girişimi gösterecek. Ve nerede çekileceğine karar vermeye çalışıyorlar. İstanbul ilginç olabilir.” dedi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up