Zombieland: Double Tap’ten İlk Fragman

Günün Haberi

Zombieland’in Emma Stone, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson ve Abigail Breslin’i yeniden bir araya getiren devam filmi Zombieland: Double Tap’ten ilk fragman yayınlandı.

İlk filmi 2009 yılında gösterime giren, zombi hikayelerine farklı bir bakış açısı kazandırarak seyircilerin beğenisi kazanan Zombieland’in devam filminden ilk fragman yayınlandı.

Hayatta kalabilmek için bir araya gelen dört uyumsuz karakterin maceralarını anlatan Zombieland’in gördüğü ilginin ardından gündeme gelen devam filmi, on yıl sonra sinemaseverler ile buluşacak.

Zombieland ile çıkış yaptıktan sonra Deadpool filmlerinin senaristleri olarak büyük başarı yakalayan Paul Wernick ve Rhett Reese‘in senaryosunu kaleme aldığı Zombieland: Double Tap’in yönetmenliğini ilk filmin de yönetmeni olan Ruben Fleischer üstleniyor.

Devam filminin oyuncu kadrosunda ilk filmden hatırladığımız Emma Stone, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin’e Rosario Dawson, Dan Aykroyd, Zoey Deutch, Avan Jogia, Luke Wilson ve Thomas Middleditch eşlik edecek. Ayrıca ilk filmde zombi olarak boy göstererek hoş bir sürprize imza atan Bill Murray‘nin de devam filminde yer alması bekleniyor.

Zombieland: Double Tap’te ilk filmden tanıdığımız dört karakter zombi istilasına uğramış bir dünyada Beyaz Saray’dan Amerika’nın kalbine uzanan bir yolculuğa çıkıyor. Dörtlünün bu yolculukta hem yıllar içinde evrim geçirerek daha da gelişen zombilerle hem de hayatta kalmayı başaran diğer insanlarla baş etmesi gerekecek. Ancak karakterlerin karşısına çıkacak belki de en büyük zorluk oluşturdukları bu zoraki aileyi bir arada tutmak olacak.

Film, 15 Kasım’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up