Zirve Öğrencisi Hollywood Yolcusu

Manşet Türkiye

413979_269191813177673_1750761041_o

Zirve Üniversitesi İletişim Fakültesi 2’nci sınıf öğrencisi Burak Yılmaz, yaptığı başarılı çalışmalarla Hollywood’a gitmeye hak kazandı.


Daha önce, çeşitli konularda projeler ve film çekimleri için Romanya, Fransa, Slovakya, Bosna Hersek, Senegal ve Afganistan gibi ülkelere giden Zirve Üniversitesi öğrencisi Burak Yılmaz, 2 hafta boyunca Hollywood’da yoğunlaştırılmış sinema eğitimi alacak. 18 mayıs-1 haziran tarihleri arasında yürütülecek projeye Türkiye’den toplam 6 kişi katılacak. 300 başvuru arasından iki aşamalı eleme usulüyle gerçekleştirilen mülakatta üstün başarı sağlayan Yılmaz, 2012 yaz stajını da Selam Filmi’nde prodüksiyon asistanı olarak tamamladı.

Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Öğrencilerimizin teorik eğitimlerinin yanı sıra pratikte de kendilerini geliştirmeleri için tüm imkanları sunuyoruz. Öğrencilerimizin üretken ve özgür bireyler olabilmeleri için her türlü desteği veriyoruz. Öğrencimiz Burak Yılmaz, 300 kişilik zorlu bir seçmeden başarıyla geçerek Hollywood’a gitmeye hak kazandı. Tüm öğrencilerimizi, bu şekilde alanlarının en yüksek mertebesinde görmeyi istiyoruz.

Trt Türk

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up