Zendaya ve John David Washington’lı Malcolm & Marie filminden ilk görsel

Günün Haberi Hollywood
Euphoria dizisine imza atan Sam Levinson’ın karantina sürecinde çektiği Malcolm & Marie filminden Zendaya ve John David Washington’lı ilk görsel yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl Euphoria dizisiyle adından söz ettiren Sam Levinson‘ın karantina sürecinde yazıp yönettiği Malcolm & Marie filminden ilk detaylar belli oldu.

Deadline‘ın haberine göre, salgın döneminde sıkı tedbirlerle çekimleri gerçekleşen Malcolm & Marie filminin tamamlandığı duyuruldu. Tek bir mekanda geçen filmin başrollerinde Euphoria’da yer alan Zendaya ve Tenet filmiyle gündemde olan John David Washington‘ın yer alıyor.

Detayları henüz açıklanmayan filmin Noah Baumbach imzalı Marriage Story minvalinde bir türe sahip olduğu belirtiliyor. Euphoria’nın 2. sezon çekimlerinin durdurulması sonrasında Zendaya’nın, Sam Levinson‘ı arayarak karantina sürecinde çekmek için bir senaryo yazabilmesi ricasıyla başlayan macera, iki haftalık bir süreçle tamamlandı. Filmin tamamı California’da yer alan Caterpillar House’da sosyal mesafe önlemlerine dikkat edilerek çekildi.

Filmin hangi platformda yer alacağı ise henüz gizliliğini sürdürüyor.

Kaynak: Deadline

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up