Bizimle İletişime Geçin

Yayınlandı

tarihinde

Zack Snyder’s Justice League Son Fragman Yayınlandı

Zack Snyder’ın yeniden kurguladığı “Zack Snyder’s Justice League” filminden gösterim öncesi son fragman yayınlandı.

Zack Snyder tarafından yeniden kurgulanan ve HBO MAX üzerinden seyircisine ulaşacak Zack Snyder’s Justice League‘den son fragman yayınlandı. DC‘i sevenlerini meraklandıran Zack Snyder’s Justice League, 18 Mart‘ta HBO Max‘te yayınlanacak. Joker‘e daha önce hayat veren Jared Leto‘nun tekrar aynı karakterle seyirci karşısına çıkacağı yapım, dört saat uzunluğunda.

Meraklandıran yapımın oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Jared Leto, Ray Fisher, Ezra Miller ve Ben Affleck gibi yıldız isimler yer alıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fragmanlar

Netflix’in Yeni Yerli Filmi “Beni Çok Sev”den Fragman Yayınlandı

19 Kasım’da Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Usta isimleri kadrosunda toplayan yeni Netflix filmi “Beni Çok Sev”den fragman yayınlandı.

Yerli yapımları her geçen gün arttıran Netflix‘in yeni yerli filmi “Beni Çok Sev“den fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğuna 7. Koğuştaki Mucize filmiyle adını duyuran Mehmet Ada Öztekin‘in oturduğu film, 19 Kasım‘da Netflix‘te ekranlara gelecek.

Yıldız isimlerin bir araya toplandığı filmin oyuncu kadrosunda ise Ercan Kesal, Sarp Akkaya, Songül Öden, Füsun Demirel, Aleyna Özgeçen, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi isimler yer alıyor.

Netflix fragmanı şu açıklamayla paylaştı; “14 yıl sonra, bir günlüğüne cezaevinden çıkarak memleketine giden Musa, doğumundan sonra ilk defa kızı Yonca’yı görecektir. Ancak gelecek için güzel hayaller kuran Musa’nın karanlık geçmişi ve yaşadıkları mahalle, ailenin üzerinde bir kara bulut gibi dolaşmaya devam edecektir. 7. Koğuştaki Mucize’nin yönetmeninden Beni Çok Sev 19 Kasım’da sadece Netflix’te.”

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Jake Gyllenhaal’lı “Ambulance”tan Fragman

Filmi “Michael Bay” yönetiyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ambulance

Michael Bay’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Ambulance” filminden yeni fragman seyircilerin beğenisine sunuldu.

Yönetmen koltuğuna son olarak Netflix yapımı 6 Underground filminin yönetmeni Michael Bay‘in oturduğu Ambulance filminden fragman yayınlandı. Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Yahya AbdulMateen II ve Eiza González‘in yer aldığı aksiyon film, 2005 yılında Laurits Munch-Petersen’in yönettiği Danimarka yapımı aynı isimli filmin yeniden çevrimi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Ülkemizde 18 Şubat 2022‘de gösterime girmesi planlanan filmin konusu şu şekilde: İki kardeş, ağır hasta olan annelerini tedavi ettirmek için gereken parayı bulmanın yolunu arar. Çaresiz kardeşler, parayı bulmak için bir banka soymaktan başka çare bulamaz. Bir soygun planı hazırlayan kardeşler, soygun sırasında işler ters gidince bir ambulansı çalmak zorunda kalır. Çok geçmeden kardeşler, çaldıkları ambulansın içinde ölmekte olan bir hastanın olduğunu fark eder.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Tom Holland ve Mark Wahlberg’li “Uncharted” Filminden Fragman Yayınlandı

ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması bekleniyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrolünü paylaştığı video oyun uyarlaması “Uncharted” filminden fragman yayınlandı.

Video oyun serisi Uncharted‘ın aynı isimli sinema uyarlamasından fragman yayınlandı. ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması planlanan Uncharted filminde ana karakter Nathan Drake’e Tom Holland hayat verecek. Filmde Holland‘a Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer‘ın oturduğu film, kaşif Francis Drake’in soyundan gelen hazine avcısı Nathan Drake’in maceralarına odaklanıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler