You Where Never Really Here Vizyon İçin Gün Sayıyor

Manşet Yakında
You Where Never Really Here Vizyon İçin Gün Sayıyor
Dolaştığı tüm festivallerden övgüler toplayan You Where Never Really Here – Hiçbir Zaman Burada Değildin vizyon için gün sayıyor. Film, 25 Mayıs’ta gösterime girecek.

Lynne Ramsay’in, Jonathan Ames’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarladığı, başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı You Were Never Really Here; geçmişinde birçok travmatik olay atlatan eski asker Joe’nun, kayıp bir kızı bulma görevi sırasında yaşadıklarını konu ediniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Phoenix’in yanı sıra Judith Roberts, Ekaterina Samsonov, John Doman, Alex Manette, Dante Pereira-Olsen gibi isimler de yer alıyor.

Filmin Konusu

Mesleğinde bir ömre yetecek kadar şiddete tanık olan Joe, geride kalan hayatını, seks ticareti için kaçırılan kızları kurtararak kazanmaya başlamıştır. New York senatörünün kızını kurtarması için kiralandığı zaman ise bir komplo ağının içine sürüklenir. Joe kısa sürede, kendisini ölü görmek isteyen düşmanlarıyla savaşmak zorunda olduğunu kavrayacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up