Yonca Lodi ‘Arı Maya’ için Söyledi

Türkiye

Arı Maya

Son olarak 12 Ay albümüyle adından söz ettiren Yonca Lodi, bugün vizyona girecek olan “Arı Maya” filmi için stüdyoya girdi.

Yonca Lodi’nin seslendirdiği,  filmin orijinalinde yer alan ve bestelerini Johan Vanden Eede’nin yaptığı  “Arı Maya” ve “Maya Dansı” şarkılarının Türkçe söz ve müzikal adaptasyonunu  ise Selim Atakan üstlendi.

Türkiye dağıtım haklarını TMC Film’in üstlendiği Arı Maya için, Yonca Lodi’nin söylediği “Arı Maya” ve “Maya Dansı” şarkılarıyla filmden görüntülerle iki özel klip hazırlandı.

Arı Maya & Yonca Lodi Klibini İzlemek için Tıklayın!

Arı Maya ‘Maya Dansı’ Klibini İzlemek için Tıklayın!

“Çocukluk günlerimin vazgeçilmez kahramanı”

Arı Maya için iki şarkı söyleyen Yonca Lodi, “Daha önce çeşitli diziler için şarkı söylemiştim ama bir sinema filmi, özellikle de animasyon için ilk kez şarkı söyledim” dedi.  “Arı Maya, çocukluk günlerimin vazgeçilmez kahramanıydı” diyen Lodi, “Şimdiki çocukların da Arı Maya ile tanışacak olmasına çok sevindim” yorumunda bulundu.

“Oğlumla izlemek istiyorum”

Şarkıları söylerken filmden çeşitli görseller izlediğini ancak filmi bir de oğluyla seyretmek istediğini söyleyen Yonca Lodi, “Oğlumun tanışacağı bu yeni karakteri ve şarkılara vereceği tepkileri merak ediyorum” dedi.

arı-maya-film

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up