Yolu Dört Gözle Beklenen Süper Kahraman Filmleri

Liste Manşet

Fantastik film sevenler, süper kahramanların yolunu gözleyenler… İlk filmleri, devamları ve spin-offları ile beyaz perdenin beklenen kahramanları bu listede. Süper kahraman filmi sevenleri bu yıl, 2019 ve hatta 2020’de hangi filmler bekliyor? İşte merakla beklenen, en dikkat çekici süper kahraman filmleri…

Avengers: Sonsuzluk Savaşı
Vizyon tarihi: 27 Nisan 2018

Yenilmezler ve yeni müttefikleri dünyayı büyük tehlikelerden korumaya çalıştığı sırada, bir kahramanın bile tek başına kaldıramayacağı bir süper kötü, kozmik gölgelerden çıkagelir: Thanos. Amacı altı Sonsuzluk Taşı’nı toplamak olan Thanos, bu sayede sınırsız güce sahip olabilecektir. Yenilmezler’in başından beri hazırlandığı an gelmiştir ve gelecek hiç bu kadar tehlikeli olmamıştır.

Fragman için tıklayın.

Deadpool 2
Vizyon tarihi: 18 Mayıs 2018

Filmde, Deadpool karakteri, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır.

Fragman için tıklayın.

___

Ant-Man ve Wasp
Vizyon tarihi: 6 Temmuz 2018

Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalar. Scott bir kez daha kostümünü giyer ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulur.

Fragman için tıklayın.

____

Venom: Zehirli Öfke
Vizyon tarihi: 5 Ekim 2018

Film, Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’un beyazperde uyarlaması.

Fragman için tıklayın.

___

X-Men: Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix
Vizyon tarihi: 8 Şubat 2019

Game of Thrones’un Sansa’sı Sophie Turner’ın Jennifer Laerence ile birlikte başrolde yer aldığı film, tek bir mutantın hayatının, dünya üzerindeki herkesinkini tehlike atmaya değip değmeyeceği sorusuyla yüzleşmeyi ele alıyor.

____

Aquaman
Vizyon tarihi: 21 Aralık 2018

Atlantis su altı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenen Arthur Curry’nin halkını yönetmek ve dünyaya bir kahraman olmak için ilerlemesini anlatıyor.

Justice League fragmanı için tıklayın.

____

X- Men Yeni Mutantlar
Vizyon tarihi: 2 Ağustos 2019

Josh Boone‘nin yönettiği filmin kadrosunda Game of Thrones‘ten tanıdığımız Maisie Williams, son olarak Split‘te karşımıza çıkan Anya Taylor-Joy ve Charlie Heaton gibi isimler var. Yeni Mutantlar adıyla ülkemizde gösterime girecek film Charles Xavier‘in okulunun ilk mezunlarını konu edinecek.

Fragman için tıklayın.

Captain Marvel

Kaptan Marvel
Vizyon tarihi: 8 Mart 2019

Carol Danvers sakin bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformansyon yeteneği kazanan karakter kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel adını alır. O artık adaleti sağlamak ve güçsüzleri korumak için çalışacaktır.

____

Shazam!

Shazam!
Vizyon tarihi: 5 Nisan 2019

Savaşmak için büyücü Shazam’ın güçlerini alan kahraman artık Sülyeman’ın bilgeliğinin, Herkül’ün gücünün, Atlas’ın dayanıklılığının, Aşil’in cesaretinin ve Mercury’nin hızının sahibidir.

____

‘Untitled’ Avengers
Vizyon tarihi: 26 Nisan 2019

25 Nisan’da vizyona girecek olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) filminden bir yıl sonra beyaz perdede olacak bir devam filmi.

Wonder Woman 2
Vizyon tarihi: 1 Kasım 2019

Gal Gadot’nun canlandırdığı Wonder Woman’ın maceralarını anlatan devam filmi. Yapım, 1980’lerin Soğuk Savaş döneminde geçiyor.

Justice League fragmanı için tıklayın.

___

Flashpoint
Vizyon tarihi: 2020

Batman v Superman: Dawn of Justice ve ardından gelen Justice League filmlerinden sonra Ezra Miller, sadece Flash karakterinin başrolde olduğu filmle seyirci karşısına çıkacak. Filmin kadrosunda Kiersey Clemons ve Billy Crudup da bulunuyor.

___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up