“Yılın En İyi Filmi” İsim Değiştirdi

Yakında

Başrollerinde Seksenler dizisinin “Bekçi Bekir” i Hacı Ali Konuk ve Esra Dermancıoğlu’nun yer aldığı  “Yılın En İlginç Filmi” sloganıyla duyurulan “Merdivenli Adam” ın ismi “Merdiven Baba” oldu.

merdiven baba

3 Nisan’da sinemaseverlerle buluşacak olan “Merdiven Baba”nın yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven, yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat üstleniyor.

Mint Yapım imzalı filmde, Hacı Ali Konuk, herkes tarafından yetersiz ve silik bir karakterken Merdivenli Araba sayesinde bir gecede halk kahramanına dönüşen Fazlı’yı, Esra Dermancıoğlu ise Fazlı’nın yaşadığı hayattan memnun olmayan eşi Süheyla’yı canlandırıyor.

Hüznü ve komediyi harmanlayan “Merdiven Baba”   havalimanlarında görmeye alıştığımız merdivenli arabanın,  hayatın içine karışmasını ve Fazlı’nın hayatını sihirli bir değnek değmiş gibi değiştirmesini konu alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up