Yılın En İddalı Gerilim Filmi ‘Sessiz Bir Yer’ Vizyon İçin Gün Sayıyor

Hollywood Yakında
Yılın En İddalı Gerilim Filmi ‘Sessiz Bir Yer’ Vizyon İçin Gün Sayıyor
Yılın en iddalı gerilim filmi A Quiet Place – Sessiz Bir Yer vizyon için gün sayıyor. Filmin son fragmanı da yayınlandı.

Başrollerinde Emily Blunt ve John Krasinski’nin yer aldığı filmin senaryosunu Bryan Woods ve Scott Beck ile beraber yazan John Kransinski, aynı zamanda filmin de yönetmen koltuğunda.

Filmin Konusu:

İki çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir.

Sessiz Bir Yer, 13 Nisan 2018’de gösterime girecek

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up