Yıldız Savaşları’nın Son Kadrosu

Dünya

Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin merakla beklenen son filmi ‘Güç Uyanıyor’un kadrosu kostümleriyle Vanity Fair dergisinin haziran sayısında yer aldı.

‘Star Wars Günü’ olarak kutlanan 4 Mayıs’ın hemen öncesinde duyurulan haberde, Harrison Ford’un canlandırdığı Han Solo’nun efsanevi repliği “Chewie, evdeyiz“i anımsatan “Chewie, kapaktalar” ifadesi kullanıldı.

Ford, Chewbacca ya da kısaca Chewie’ye (Tütün Çiğneyen) hayat veren 70 yaşındaki Peter Mayhew, Britanyalı oyuncu Daisy Ridley ve John Boyega’nın katıldığı fotoğraf çekimleri ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz tarafından gerçekleştirildi.

Dergi, Star Wars hayranlarına bugün için daha fazla fotoğraf, söyleşi ve video sözü de verdi.

JJ Abrams’ın yönetmenliğini yapacağı serinin son filmi ‘Güç Uyanıyor’da daha önce de Star Wars kadrosunda yer almış Ford, Carrie Fisher ve Mark Hamill gibi isimlere Oscar Isaac, Adam Driver ve Ridley katılmıştı.

Filmin ilk fragmanı geçen ay yayınlanmıştı.

Diken

vanity fair

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up