Yerli Prison Break’in Başrolü Kıvanç Tatlıtuğ’un

Diziler Günün Haberi

Son dönemde ekranlarda daha fazla boy gösteren uyarlamalara bir yenisi daha ekleniyor. Sevilen dizi Prison Break de yerli uyarlama kervanına katılıyor. Ay Yapım’ın yeni projesinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ olacak.

 

Haberi Milliyet‘ten Ali Eyüboğlu köşesinden verdi, Eyüboğlu’nun yazısına göre ünlü ABD dizisi Prison Break Türkiye için uyarlanıyor. Dizinin başrolünde ise yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ olacak. İşte o yazı:

Kıvanç Tatlıtuğ’la ‘Hadi Be Oğlum’ setindeki sohbetimizden sonra oyuncunun dizi için yine Ay Yapım’la anlaştığını ve senaryo okuduğunu yazmıştım. Bugün sıra, Tatlıtuğ’un senaryosunu okuduğu dizinin ne olduğunu açıklamada…

Bizim işte böyledir. Bir konuda bir şey yazdığınızda devamı gelir. O konuda bilgisi, belgesi olan ilk sizi arar çünkü… Bu kez de öyle oldu.

Tatlıtuğ’un yeni dizisi ve muhtemel kanalı hakkında aldığım taze bilgiler şöyle:

Ay Yapım, Amerika’nın ünlü dizilerinden ‘Prison Break’i çekmeye karar verdi ve ilk görüşmeyi FOX Türkiye’yle yaptı. Ay Yapım ve Kıvanç Tatlıtuğ, FOX’la prensipte anlaşıp, el sıkıştı, iş sözleşmenin imzalanmasına kaldı. Ancak Tatlıtuğ gibi bir ismi FOX’a kaptırmak istemeyen kanallar oyuncuya, son anda reddedemeyeceği kadar para, kaçırmak istemeyeceği kadar cazip bir proje sunarsa veya FOX Türkiye ile Ay Yapım arasında sorun çıkarsa ‘Prison Break’in Türkiye adaptasyonu tarih olur. Çünkü ‘Prison Break’ın hakları diziyi Amerika’da yayınlayan FOX News Corporation’da… Aksi halde sonbaharda başlayacak yeni yayın döneminde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Prison Break’le FOX’un yeni starı olur.

Prison Break’in konusu

Haksız yere suçlandığını düşündüğü abisini hapishaneden kurtarmak isteyen Michael Scofield, nerdeyse kusursuz bir plan yapar. Lincoln Burrows’a yüklenen suç, kendilerini temize çıkarabilecekleri bir suç değildir. Devletin de işin içine karıştığını öğrendiklerinde kaçmaktan başka çareleri kalmaz. Michael planını uygulamaya sokar ve kaçış için geri sayım başlar.

Kaynak: Milliyet

Yorumlar

 

2 Yorum

  1. Çağatay ulusoy bu role çok yakışırdı çünkü o saç tipiyle wentworth miller e çok benziyo haksızmıyım ?

    Reply
  2. Siz kim o filim kim

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up