Yerli Gerilim Filmi Güzelliğin Portresi’nden Tanıtım

Türkiye

Birkan Sokullu ve Burçin Terzioğlu’nun başrollerinde yer aldığı gerilim türündeki Güzelliğin Portresi filminden tanıtım fragmanı yayınlandı.

İkimizin Yerine, Ölene Kadar ve Karışık Pizza gibi filmleriyle tanınan Umur Turagay’ın yönetmenliğini üstlendiği Güzelliğin Portresi filminin başrollerinde Birkan Sokullu ve Burçin Terzioğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ayrıca Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç, Lara Tonka, Şencan Güleryüz, Gizem Soysaldı gibi isimler bulunuyor.

Senaryosunu Onur Koralp ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı film, yıllarca babasını görmeyen genç bir kadının, eşini ve kızını alarak babasından kalan bir köşke taşınmasıyla başlayn olayları konu alıyor. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden bu genç kadın, kendisi ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmenin peşine düşüyor.

Güzelliğin Portresi, 13 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up