Yeni Thor Filmi Geliyor

Hollywood

Taika Waititi bir kez daha Thor serisinde yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor.

Son olarak 2017 yılında Thor: Ragnarok‘un yönetmen koltuğunda oturan Taika Waititi, serinin dördüncü filminin hazırlıklarına başladı.

Kenneth Branagh ile başlayan Alan Taylor ile devam eden Thor serisi, üçüncü filmde yönetmen koltuğunu Taika Waititi’ye bırakmıştı. Filmin gişe başarısı ise yönetmenin üsbunun seyirci tarafından beğenildiğini göstermişti.

Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo gib isimlerin rollerine geri döndüğü Thor: Ragnarok’ta, evrene Cate Blanchett dahil olmuş ve Thor’la arasındaki büyük mücadeleye tanıklık etmiştik. 2017 yılının en popüler filmi olmasının yanı sıra dünya genelinde en çok hasılat elde eden 20 filminden biri olan Ragnarok’ın getirdiği bu başarı Taika Waititi’nin yönetmen olarak Marvel Sinematik Evreni’ndeki yerini sağlaştırmış olacak ki sevilen isim bir kez daha yönetmen koltuğunda oturmaya hazırlanıyor.

Thor 4 filminin vizyon tarihi ve konusu ise henüz açıklanmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up