Yeni Scream Filminin Yönetmenleri Belli Oldu

Hollywood
Scream serisinin yeni filmini Ready or Not filmiyle beğeni kazanan Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillet yönetecek.

Scream‘in (Çığlık) 9 yıl aradan sonra gelececek yeni filminin hazırlıkları başladı. İlki 1996 yılında yayınlanan ve 4 filmden oluşan seri, yeni bir çevrimle seyirci karşısına çıkacak.

Scream‘in yaratıcısı Kevin Williamson‘ın yeniden senaryosuna imza atacağı filmin yönetmenliğini geçtiğimiz yıl vizyona giren ve olumlu yorumlar alan Ready or Not filminin yönetmenleri Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillet üstlenecek.

Kevin Williamson‘ın Chad Villella ile birlikte yapımcı koltuğuna oturduğu film Spyglass Media çatısı altında hazırlanacak. Filmin yapımcıları arasında ayrıca William Sherak (Suspiria), James Vanderbilt (Murder Mystery) ve Paul Neinstein yer alıyor.

Filmin yeni bir hikaye ile devam edip etmeyeceği bilgisi paylaşılmasa da, seriye yeni bir filmin eklenecek olması, hayranları şimdiden heyecanlandırmış durumda.

Scream filminin hazırlıklarına Mayıs ayında başlanması bekleniyor. Ancak koronavirüs endişesi nedeniyle netleşen bir bilgi olmadığını da ekleyelim.

Kaynak: Indiewire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up