Yeni Marvel Dizisi Cloak & Dagger’dan İlk Fragman

Diziler
Yeni Marvel Dizisi Cloak & Dagger’dan İlk Fragman

Freeform‘da yayınlanacak Marvel dizisi Cloak & Dagger’dan ilk fragman geldi. Başrollerinde Olivia Holt ve Aubrey Joseph’in yer aldığı Cloak & Dagger‘in senaryosu Ed Hannigan, Bill Mantlo‘ya ait.

Cloak & Dagger’ın konusu

Dizide, çok farklı geçmişleri olan Tyrone Johnson ve Tandy Brown isimli iki gencin kendilerine bahşedilen yeni süper güçleri keşfederken birbirlerine aşık olmaları anlatılıyor. Tandy’nin ışıktan
oluşan bıçaklar atma, Tyrone’un ise diğerlerini karanlığın içine çekme gibi yetenekleri vardır. İkili çabucak ayrı olmalarındansa, birlikte olmalarının daha iyi olduğunu görecekler; ama birbirlerine olan hisleri zaten karışık olan dünyalarını daha da karışık bir hale getirecektir.

Andrea Roth, Gloria Reuben, Miles Mussenden‘in de kadrosunda olduğu dizi, 10 bölümlük ilk sezonuyla 2018’in ilk aylarında ekranlarda olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up