Yeni Jumanji’den İlk Fragman

Hollywood
Yeni Jumanji’den İlk Fragman

Yeni Jumanji‘den beklenen ilk fragman yayınlandı.

Başrollerinde Kevin Hart,  Dwayne Johnson, Karen Gillan ve Jack Black‘in oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan oturuyor. Filmin senaryosu ise Scott Rosenberg tarafından kaleme alındı.

Jumanji’nin Konusu

Kaşifler, mistik bir ormanda sonuçlanan insanlık oyununu aramaya başlarlar. Takvimlerin 1869 senesini gösterdiğinde Kalib ve Benjamin adlarına sahip iki küçük çocuğun gecenin bir yarısında bir sandık gömmeye çalışırlar. Sebebi sandığın içerisinde ki şeyin lanetinin ne olduğunu, kendilerine neler yaşattığını çok iyi bildikleri için kendi başlarından def etmenin peşindedirler. Lakin sadece gömerek bu tehlikeyi sadece kendilerinden uzaklaştırmış olacaklardır. Peki ya biri kazara bulup çıkarırsa ne olacak?

1869 yılında gömülen sandık Parrish tarafından bulunarak yine bizzat kendisi tarafından muhafazaya alınır. Parrish, evde sandığın içerisinden çıkardığı oyun kutusunu yanlışlıkla start tuşu olan taşlarını yuvarlaması ile oyun resmen başlamıştır. Oyunun adı Jumanji’dir.

Jumanji ülkemizde 29 Aralık‘ta vizyona girecek.

1995 yapımı ilk filmde başrolde Robin Williams oynamış, 50 milyon dolar bütçesi olan yapım 264 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up