Yeni Joker Joaquin Phoenix mi?

Günün Haberi Hollywood
Yeni Joker Joaquin Phoenix mi?
DC evreninden bağımsız olarak çekilecek Joker filminden yeni haberler var. DiCaprio’nun rolü reddetmesinin ardından adı geçen isim şimdi de Joaquin Phoenix.

Geçtiğimiz yıl Warner Bros ve DC cephesinden gelen Joker filmi haberi heyecan uyandırmış, başrol için Leonardo DiCaprio’nun düşünülmesi ise bu heyecanı katlamıştı. Ancak DiCaprio bir kez daha süper kahraman filminde oynamayı reddedince Joaquin Phoenix yeşil ışık yaktı. Filmi yönetecek isim ise Hangover’in yönetmeni Todd Philips. Hatta Philips ve Phoenix film için bir araya gelip olumlu bir karara varmışlar iddiaya göre.

NETLEŞTİ: Tod Philips’in yöneteceği Joker filminde başrol Joaquin Phoenix’in. Filmin bütçesi 55 milyon dolar.

DC evreninden bağımsız olarak çekilecek Joker filmi 1980’lerde geçecek ve Joker’in yükselişine odaklanacak. Yapımcılık koltuğunda Michael Scorsese’nin oturması ise filmde Taxi Driver‘ın izlerinin olacağı iddiasını doğruluyor.

Bu arada Joaquin Phoenix‘in daha önce de Doctor Strange rolünü reddettiğini hatırlatalım. Bir hatırlatma da Jared Leto’nun Suicide Squad 2‘de de Joker’i oynayacağı ve solo bir Joker filminde de boy göstereceği.

Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up