Yeni James Bond Belli Mi Oldu?

Hollywood Manşet

Danny Boyle’un yönetmenliğini üstlendiği ve Daniel Craig’in son kez ‘James Bond’ olarak rol alacağı 2019’da vizyona girecek 25’inci Bond filminin çekimleri yakında başlayacak. Bir sonraki Bond için ise şimdiden farklı iddialar atılmaya başlandı. Idris Elba yeni James Bond rolü için en güçlü aday olarak gözüküyor.

Daily Star’ın ‘James Bond’ serisinin şu anda başında olan Barbara Broccoli ile yaptığı röportajda, “Beyaz olmayan bir Bond için doğru zaman” açıklamasıyla Idris Elba’nın bir sonraki Bond rolünü alma ihtimali daha da kuvvetlendi.

Geçtiğimiz günlerde Idris Elba’nın James Bond’a gönderme yaparak attığı “Ben Elba, Idris Elba” tweet’iyle  dedikodular bir adım daha öteye gitmiş oldu.

2019’da vizyona girecek olan 25’inci Bond filminin başrolünün kim olacağı ise sinemaseverler için merak konusu haline geldi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up