Yeni Düşman Charlize Theron mu?

Dünya

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8’inci halkası Fast 8 2017’de izleyici ile buluşacak. Yönetmen F. Gary Gray mekan bakadursun, akıllara filmin kötü karakteri kim olacak sorusu geldi. Herkesin ortak görüşü Mad Max‘in son filminde Furiosa karakteri ile beğeni toplayan Charlize Theron oldu.

Bilindiği üzere serinin 9 ve 10’uncu halkaları da ikişer yıl arayla gelecek.Filmin başarısı kötü adamla ölçülünce yapımcılar da Charlize Theron‘u kadroya dahil etmek için kolları sıvamış durumda. Senarist Chris Morgan ve filmin yapım şirketi Universal Pictures, Hızlı ve Öfkeli karakterlerinin 8. filmdeki düşmanlarının güçlü bir kadın karakter olması ihtimalini bir süredir düşündüklerini ve Charlize Theron gibi büyük bir oyuncunun böylesine bir karakter için tam da aradıkları oyuncu olduğunu belirttiler.

Mad-Max-Charlize

Charlize Theron‘dan henüz bir yanıt gelmiş değil; ancak yönetmen F. Gary Gray‘in Theron ile daha önce çalışmış olması Theron‘un teklifi kabul etme ihtimalini güçlendiriyor. Geçtiğimiz bölümün kötü adamı ise Taşıyıcı serisinin soğukkanlı ismi Jason Statham‘dı.

mahkeme-banner

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up