Yeni Catwoman Belli Oldu

Günün Haberi Hollywood

Matt Reeves’in yöneteceği The Batman filminde Catwoman’ı Zoe Kravitz canlandıracak.

Uzun süredir Batman filmi üzerine çalıştığı bilinen yönetmen Matt Reeves‘in başrol arayışları geçtiğimiz ay nihayete ermişti. Genç oyuncu Robert Pattinson Kara Şövalye karakterini canlandırmak için Warner Bros. ile anlaşmaya varmış ve rolü almıştı.

Son olarak High Life filmiyle izleyici karşısına geçen Pattinson, son dönemlerde rol aldığı yapımlarla da oldukça dikkat çekiyor. Başarılı oyuncu, Christopher Nolan’ın hazırlık aşamasındaki yeni filmi Tenet’te de rol alıyor.

Matt Reeves’in filmde Catwoman karakterini canlandırması için ise değerlendirdiği isimlerin başında Vanessa Kirby geliyordu. Daha sonra karakter için Lupita Nyong’o, Tessa Thompson, Gugu Mbatha-Raw ve Alexandra Shipp gibi isimler de geçmişti. Ancak görünen o ki deneme çekimlerine katılan Zoe Kravitz, adı daha önce geçmemiş olsa da rol için en uygun oyuncu olarak görüldü. Son olarak Big Little Lies dizisiyle seyirci karşısına çıkan Kravitz, The Batman filminde Catwoman karakterine hayat verecek.

Bruce Wayne’in bir olayın arkasındaki gizemi çözmeye çalışmasını konu alacak olan filmin 90’lı yıllarda geçmesi bekleniyor. Batman’in en zorlu düşmanlarından Penguin ile karşı karşıya kalmasını konu alacak film, birden fazla kötü karakteri de beraberinde getireceğini gösteriyor.

Son olarak Ben Affleck’in Batman rolüne veda ettiğini öğrenmiştik. Yönetmen, genç bir kahramanla yoluna devam edeceğini, rolü pek tanınmayan bir oyuncuya vermek istediğini dile getirmişti.

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği yeni Batman filmi, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up