Yeni Bond’u Nolan mı Yönetecek?

Günün Haberi Hollywood

Yeni James Bond filmini Christopher Nolan yönetecek, başrolü de Tom Hardy oynayacak!” Son zamanlarda daha da dillendirilen bu iddialara Tom Hardy yanıt verdi, ne yeşil ışık yaktı ne de kırmızı. (Sarıda bekliyoruz.)

Geride bıraktığımız yaz, kim yeni James Bond olacak soruları ile geçti. İdris Elba, Tom Hiddlestone gibi isimleri MI 6‘nın kadrosuna katıp durduk. Yeni mevsimin iddiası ise James Bond‘u Christopher Nolan‘ın yöneteceği ve başrole ise favori oyuncularından Tom Hardy’nin geçeceği. Tom Hardy, Daily Beast’e verdiği röportajda konuyla ilgili açıklama yaptı. Geçtiğimiz aylarda James Bond yapımcılarıyla görüştüğü haberleri çıkan Nolan’ın yönetmenliğinde James Bond’un kötü adamının da Michael Fassbender olabileceği iddiaları hakkında konuşan Tom Hardy, “Biz oyuncular arasında bir söylem vardır; bir şeyi çok fazla dillendirirsen o iş olmaz. O yüzden ben de konu hakkında konuşmayayım.” diyerek soruları savuşturdu. Daniel Craig ve Sam Mendes’in seriye büyük katkıda bulunduğunu söyleyen Hardy, Nolan‘ın James Bond’a yeni bir soluk katacağını da ekledi.

Bilindiği üzere Christopher Nolan şu sıralar, kadrosunda Tom Hardy’nin de olduğu Dunkirk ile meşgul. Sıradaki projesi Bond olursa mutlu olabiliriz. Peki, siz bu söylentiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up