Yeni Bond Hakkında İlk Detay Belli Oldu

Hollywood
Daniel Craig’in son kez James Bond’u canlandırdığı 25’inci Bond filmi No Time to Die’ın ardından yeni 007’nin bir kadın olacağı tartışmasına serinin yapımcısı noktayı koydu.

Daniel Craig’in beşinci ve son kez James Bond’u canlandırdığı 25’inci Bond filmi No Time to Die’ın ardından yeni James Bond’un kim olacağı sorusu uzun süredir gündem konularından biri oldu.

Tom Hardy, Idris Elba, James Norton, Tom Hiddleston, Damien Lewis gibi isimlerin yeni James Bond adayı olarak konuşulmasının yanı sıra bir kadının James Bond’u canlandıracağı da sık sık gündeme geldi.

Hatta role talip olduğunu açıklayan son isimlerden biri Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke oldu. Role aday bir başka kadın oyuncu olarak Gillian Anderson’ın adı geçti.

Bond serisinin yapımcısı Barbara Broccoli, “James Bond herhangi bir renkte olabilir ama bir erkek olacak” diyerek tartışmaya noktayı koydu. Broccoli, “Kadınlar için yeni karakterler yaratmamız gerektiğine inanıyorum. Bir erkek karakteri kadın oyuncunun canlandırmasıyla ilgilenmiyorum. Bence kadınlar bundan çok daha ilginç” dedi.

Daniel Craig’in son 007 filmi No Time to Die Nisan ayında gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up