Yeni Batman Robert Pattinson Olabilir

Günün Haberi Hollywood

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği Batman filminde Kara Şövalye’yi Robert Pattinson canlandırabilir.

Uzun süredir Batman filmi üzerine çalıştığı bilinen yönetmen Matt Reeves‘in başrol arayışları nihayete ermiş gibi görünüyor. Variety’nin haberine göre genç oyuncu Robert Pattinson Kara Şövalye karakterini canlandırmak için Warner Bros. ile anlaşmaya varmak üzere.

Son olarak High Life filmiyle izleyici karşısına geçen Pattinson, son dönemlerde rol aldığı yapımlarla da oldukça dikkat çekiyor. Willem Dafoe ile birlikte başrollerini paylaştığı The Lighthouse filmi bu günlerde Cannes’da dünya prömiyerini yapacak. Aynı zamanda başarılı oyuncu, Christopher Nolan’ın hazırlık aşamasındaki yeni filminde de rol alacak.

Bruce Wayne’in bir olayın arkasındaki gizemi çözmeye çalışmasını konu alacak olan filmin 90’lı yıllarda geçmesi bekleniyor. Batman’in en zorlu düşmanlarından Penguin ile karşı karşıya kalmasını konu alacak film, birden fazla kötü karakteri de beraberinde getireceğini gösteriyor.

Son olarak Ben Affleck’in Batman rolüne veda ettiğini öğrenmiştik. Yönetmen, genç bir kahramanla yoluna devam edeceğini, rolü pek tanınmayan bir oyuncuya vermek istediğini dile getirmişti.

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği yeni Batman filmi, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up