Yeni Batman Jake Gyllenhaal Olabilir

Hollywood
Yeni Batman Jake Gyllenhaal Olabilir
Ben Affleck’in senaryosunu yazdığı ve Matt Reeves’in yöneteceği Batman filmi için henüz oyuncu seçimi netleşmiş değil. Ancak yorgun Ben Affleck’in yerini Jake Gyllenhaal’in alacağı iddia ediliyor.

Matt Reeves’in üçleme olarak çekeceği yeni Batman için en kuvvetli adayın Jake Gyllenhaal olduğu kulislerde konuşuluyor. Şu ana kadar hiçbir çizgi roman uyarlamasında (en azından süper kahraman filmi diyelim) boy göstermeyen Gyllenhaal’in verdiği enerji, Christian Bale’ninkine benzemiyor değil.

Affleck ile yola devam edilirse Batman’in hikayesi geliştirilebilir, ancak Gyllenhaal ile sıfırdan bir Batman filmi çekilebilir ki güdük ve yarım kalmış hikayeler Batman hayranlarını sürekli hayal kırıklığına uğratıyor, bunu da hatırlatalım.

YENİ GELİŞME: DC’nin Flashpoint filminde Ben Affleck yer alacak ve ama Batman filminde olmayacak. Yönetmen Matt Reeves, Batman için yeni bir aktör seçecek. Justice League’yi yarım bırakan Zack Snyder ise yakın zamanda DC filmi çekmeyecek; ama yapımcılar arasında yer almaya devam edecek.

Siz, Jake Gyllenhaal’in Batman adaylığı için ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up