Bu Yazın En Çok Beklenen 10 Filmi

Liste

Karayip Korsanları 5 (Salazar’ın İntikamı)

Kaptan Jack Sparrow, azgın okyanuslardaki korsan maceraları ile beşinci kez beyazperdeye geliyor. Geçmiş maceralardan bağımsız olarak yola koyulan Sparrow’u açık denizlerde yeni tehlikeler ve bu tehlikelere beraber göğüs gereceği yol arkadaşları bekliyor. Biricik gemisi Siyah İnci, karşı konulamaz “cazibesi” ve üstün denizcilik yeteneği ile korsanların en esprilisi kaptan Sparrow yine istediğini alacağa benziyor… Bu sefer yönetmen koltuğunda Joachim Rønning ve Espen Sandberg otururken, başrol tabii ki Johnny Depp…

Vizyon 26 Mayıs 2017
___

Spider-Man: Homecoming

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter’ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter’ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır..

Vizyon tarihi: 1 Temmuz 2017

____

War for the Planet of the Apes

Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar’ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır…

Guardians of the Galaxy Vol. 2 için ülkemizde 28 Nisan 2017’de vizyonda.

___

The Dark Tower

The Dark Tower

Fantastik, korku, western ve bilim kurgu türündeki Kara Kule adlı film, yakın gelecekte, hayatta kalan son silahşor Roland Deschain’ın gizemli Kara Kule’yi bulmak için yapmış olduğu arayışları ele almaktadır. Film 1 Ağustos 2017‘de vizyonda olacak.

___

King Arthur: Legend of the Sword

Kral Arthur efsanesinin tahminen 6 seriden oluşacak zincirinin ilk halkası olan filmde efsanenin doğuşu kayadan kılıcı çıkartan Arthur’un kral seçilmesiyle başlıyor.

Vizyon tarihi: 12 Mayıs 2017

___

Bad Boys 3

Bad Boys 3

Will Smith ve Martin Lawrence yıllar sonra yeniden bir arada. Temmuz 2017’de perdeler aksiyona doyacak.

___

Valerian

Zaman Ajanı Valerian, yanında güzeller güzel ortağı Laureline ile birlikte galaktik bir imparatorluğu araştırmaya gönderilir.

Luc Besson’un yönettiği Valerian 21 Temmuz 2017′de vizyonda.

___

Transformers: The Last Knight

23 Haziran 2017’de gösterime girecek olan filmin yönetmeni Michael Bay. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

___

Alien: Covenant

Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus’un keşfinden sonra hayatta kalan ‘sentetik’ David’dir… Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yine Michael Fassbender’ı başrolde seyrederken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.

Film, 19 Mayıs 2017’de vizyona girecek

Dunkirk

Tarihi olaylardan esinlenerek hazırlanmış olan yapım ikinci dünya savaşını konu alıyor. Belçika, İngiltere, Kanada ve Fransa’dan Müttefik askerlerinin Almanlara karşı verdiği mücadele anlatılacak.

Vizyon tarihi: 21 Temmuz 2017

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up