Yavuz Bingöl çocukluğunu anlatacak

Manşet Türkiye

Müzisyen, besteci ve oyuncu Yavuz Bingöl yönetmenliğini yapacağı ilk filminin hazırlıklarına başladı. Çocuk hikayesi olduğu belirtilen proje için şu sıralarda çocuk oyuncu arayışları sürüyor.

En son 72. Koğuş adlı filmde hem yapımcı hem de oyuncu olarak sinemaseverlerin karşısında olan Yavuz Bingöl, 1 Ekim 2011’de motor diyeceği yeni projesinde kendi hayatında 1974 yılına dönecek ve kendi mahallesi ve ailesini anlatacak… 72. Koğuş’la ilk kez yapımcı koltuğuna oturan Bingöl bu projesininde yapımcılığını üstleniyor. Çekimleri İstanbul’da yapılacak filmin oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.

Halen çekimleri süren Murat Saraçoğlu’nun yönettiği Yangın Var isimli filmde bir belediye başkanını canlandıran Bingöl, Cumhuriyet, Salkım Hanımın Taneleri, O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum, Eve Dönüş, Beyaz Melek, Üç Maymun, Gecenin Kanatları, Deli Deli Olma, 72. Koğuş isimli filmlerde de rol aldı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

3 Yorum

 1. ben yavuz bingölün yeni projesinde oynamak istiyorum 10 çocuğun arsına girmek istiyom
  telefon numaram 8247007

  Reply
 2. selam yavuz abi her zaman sizi yaptıklarınızla takip ettik ve kutladık.ama artık gençlerede biraz fırsat verip onların önünü açmanızı isteriz.bende bir genç olarak çekeceğiniz bu yeni filminizde rol almak her konuda çalışmak isterim.saygılarımı sunar teşekkür ederim…

  Reply
 3. merhabalar ben yavuz bingöl’ün çektiği filmde çocuk oyuncu olarak rol almak istiyorum.Bundan önce adalet oyunu adlı filmde rol aldım ayrıca blunduğum ilçede tiyatro eğitimi alıyorum.İrtibat için alifiratsenyurt@hotmail.com adresinden bildirebilirsiniz.

  Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up