Ya Aşk Olmasaydı?

Vizyondakiler

Vizyon Tarihi: 29.06.2012

Orjinal adı: The Opposite Of Love

Yönetmen: Vicente Villanueva

Senaryo: Vicente Villanueva

Oyuncular: Hugo Silva, Adriana Ugarte, Alex Barahona, Rubén Sanz, Guadalupe Lancho, Luis Callejo

Ülke: İspanya

Tür: Komedi, Romantik

Yıl: 2011

Süre: 95 dk.

Film Hakkında:

Merce sürekli fikir değiştiren düşünceli bir kızdır. Bir yıl önce bekar olan ve bu durumu değiştirmek istemeyen Merce bir gün kız kardeşiyle bir medyuma gider. Medyum ona çok kısa bir zaman içinde doğru erkekle karşılaşacağını ama ilişkinin sürüp sürmeyeceğinin onun sevgisine bağlı olduğunu söyler. Bu ziyaretten sonra, Merce ve kız kardeşi asansörde kalırlar. İşte Mance o sırada kendilerini kurtarmaya gelen itfaiyeci Raul’la böyle tanışır.

Merce ve Raul birbirlerine aşık olur ama Merce korkuyordur çünkü eski ilişkilerinde hep paranoyak ve çıkarcı davranmıştır. Raul da daha önce genelde kendisini ve hobilerini değiştirmek isteyen kızlarla birlikte olmuştur. Başta ilişkileri gayet güzel giderken, sonunda öncekiler gibi sağlıksız bir duruma dönmüştür: kontrol arzusu, bağımlılık, birbirini değiştirme, kısacası aşkla ilgisi olmayan her şey ilişkilerini etkilemeye başlamıştır.

Ya Aşk Olmasaydı Film Afişi

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up