Woody Allen İlk Kez TV Dizisi Çekecek

Diziler Dünya

İlk kez yazıp yöneteceği televizyon dizisi için Amazon’la anlaşan Amerikalı usta yönetmen Woody Allen şaşkın: “Bu işe nasıl girdim bilmiyorum. Nereden başlayacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Sanırım Amazon pişman olacak!

Woody Allen

Amazon Stüdyoları, Woody Allen ile yazıp yöneteceği ilk televizyon dizisi için anlaştıklarını duyurdu. Tüm bölümleri yarım saati geçmeyen ve Allen tarafından yazılıp yönetilecek dizi ABD, İngiltere ve Almanya’da internetten yayın yapan Prime Instant Video’dan izlenecek.

Henüz senaryosu, adı, hatta cast’ı bile belli olmayan TV dizisi için Woody Allen ile anlaşma imzalayan Amazon yetkilileri yaptıkları açıklamada ‘çok heyecanlı olduklarını’ söylerken, Woody Allen “Bu işin içine nasıl girdim bilmiyorum. Nereden başlayacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Sanırım Amazon pişman olacak” dedi.

Amazon Stüdyoları’ndan Roy Price anlaşma ile ilgili şunları söyledi: “Woody Allen tüm zamanların en harika filmlerine imza atan vizyon sahibi bir yaratıcı. Yazacağı ilk TV dizisinde onunla çalışmak bizim için bir onur. Annie Hall’dan Blue Jasmine’e kadar Amerika’nın sinemasının önde gelen filmleine imza attı. Gelecek yıl Prime Instant Video’da yayınlanacak dizisi için şimdiden çok heyecanlıyız.” (Habertürk)

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up