Wonka Filminden Detaylar Geldi

Hollywood Manşet

Warner Bros., merakla beklenen “Wonka” filmine dair ilk detayları ve filmin vizyon tarihini açıkladı.

Senaryosu, Roald Dahl’ın dünyaca ünlü popüler çocuk kitabı Charlie’nin Çikolata Fabrikası‘ndan esinlenerek hazırlanan Wonka filmine dair detaylar geldi. Daha önce iki kere sinemaya uyarlanan Charlie’nin Çikolata Fabrikası şimdi de Willy Wonka’nın gençlik yıllarına odaklanacak hikayesiyle tekrar seyirci karşına çıkmaya hazırlanıyor.

Konusuna dair detaylı bilginin henüz aktarılmadığı filmin yapımcılığını Harry Potter serisinin de yapımcısı olan David Heyman yaparken filmin yönetmen koltuğuna Paddington filminin başarılı yönetmeni Paul King oturacak.

Daha önce iki kere sinemaya aktarılan hikayede Willy Wonka karakterini Gene Wilder ve Johnny Depp‘ten izlemiştik. Şimdi ise stüdyo Wonka karakteri için iki isim arasında gidip geliyor. Son zamanların yıldız iki genç oyuncusu Tom Holland ve Timothée Chalamet arasında kalan stüdyonun kimi seçtiğini ise gelecek günlerde göreceğiz.

Warner Bros., yaptığı açıklamada 17 Mart 2023 için vizyon planı yaptığını ve filmin sinemalarda gösterime gireceğini de belirtti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up