Wonder Woman 1984 Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Hollywood Manşet

Gal Gadot’un başrolünde bulunduğu “Wonder Woman 1984″ filminin HBO Max ve ABD sinemalarındaki gösterim tarihi açıklandı.

Dünyaca ünlü yayın şirketi Warner Bros., 2021 yılı itibari ile vizyona girecek olan filmlerini eş zamanlı olarak HBO Max‘te yayınlayacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta Wonder Woman 1984 filminin ABD vizyon tarihi ile eş zamanlı olarak HBO Max‘te yayınlayacağını duyuran şirket, filmin 25 Aralık‘ta sinemaseverlerle buluşacağını duyurdu. Sinemalar ile eş zamanlı olarak HBO Max‘te de gösterime girecek olan film, çevrimiçi platformda bir ay boyunca gösterimde kalacak.

Patty Jenkins‘in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot‘un yanı sıra Chris PineKristen WiigPedro PascalRobin Wright gibi isimler yer alıyor.

25 Aralık 2020 tarihinde sinemalar ile eş zamanlı olarak HBO Max platformunda da gösterime girecek olan Wonder Woman 1984, Max Lord’un çizgi romanlardaki önemli düşmanlarından biri olan Cheetah’a karşı verdiği macera dolu mücadelesine ışık tutuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up