Winnie the Pooh Filmi ‘Christopher Robin’den İlk Teaser

Hollywood Manşet Yakında
Winnie the Pooh Filmi ‘Christopher Robin’den İlk Teaser
Güzel ve Çirkin’in ardından Disney Winnie the Pooh’u da l’ive action’ olarak beyaz perdeye aktarıyor. Christopher Robin’den ilk teaser yayınlandı.

Başrolünde Ewan McGregor‘un oynadığı filmde Hayley Atwell, Bronte Carmichael ve Mark Gatiss gibi isimler yer alıyor.

Gerçek insanlarla animasyon karakterlerini bir araya getirecek olan filmde Jim Cummings (Winnie The Pooh), Chris O’Dowd (Tigger), Toby Jones (Baykuş), Peter Capaldi (Tavşan), Sophie Okonedo (Kanga) ve Nick Mohammed (Piglet) de sesleri ile kadroda. Filmin yönetmenlik koltuğunda, Uçurtma Avcısı, Düşler Ülkesi, Lütfen Beni Öldürme, Quantum of Solace‘den tanıdığımız Marc Forster bulunuyor.

Filmin Konusu:

100 Hektar Ormanı’nın kapıları dünyaya açılıyor. İşçi sınıfından gelen Christopher Robin (Ewan McGregor), çocukluk arkadaşı Winnie The Pooh’ya rastlar. Eski arkadaşı Pooh, olgunlaştıkça yolunu kaybeden Robin’in hayattaki neşeleri tekrar keşfetmesine yardımcı olacaktır. “Christopher Robin”, ülkemizde 3 Ağustos’ta gösterime girecek.

Film, 3 Ağustos 2018‘de vizyona girecek.

Not: Daha önce de Goodbye Christopher Robin çekilmiş ve efsane karakterlerin nasıl ortaya çıktığı anlatılmıştı. O film hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up