Will Smith’li Gemini Man Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Günün Haberi Hollywood

Ang Lee’nin yönetmenliğini üstlendiği Will Smith’li Gemini Man filminden ilk fragman yayınlandı.

Will Smith’in başrolünü üstlendiği aksiyon ve bilim kurgu filmi filmi Gemini Man‘in merakla beklenen ilk fragmanı ve afişi görücüye çıktı. Son olarak 2016 yılında Billy Lynn’s Long Halftime Walk filmiyle karşımıza çıkan Ang Lee, bu sefer bir suikastçinin hayatını beyaz perdeye aktarıyor.

Filmin dikkat çeken özelliklerinden birisi, yönetmenin daha önce Billy Lynn’s Long Halftime Walk’ta kullandığı saniyede 120 kare hızla, 4K çözünürlükte ve 3D teknolojisinden yararlanması. İzleyicisine daha yüksek çözünürlükte film izlemeyi vadeden Lee, Paramount Pictures ile yaptığı işbirliği neticesinde güçlü bir filmle seyirci karşısına çıkacak.

Gemini Man; mesleğini bırakmak isteyen bir kiralık katilin, bu kararından sonra kendisinin 25 yaş küçük klonu ile karşı karşıya gelmesini konu alıyor. Ünlü oyuncu Will Smith, hem kiralık katili hem de bu katilin 25 yaş genç klonunu canlandırıyor.

Başrolde yer alan Will Smith’e filmde Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong, Linda Emond, Ralph Brown ve Theodora Miranne gibi oyuncular eşlik ediyor.

Gemini Man ülkemizde 11 Ekim tarihinde gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up